Skúsenosti s účtovníctvom

Účtovníctvo, mzdy i dane pre svojich klientov v Liptovskom Mikuláši i jeho širokom okolí spracovávame už viac než desať rokov. Od roku 2005, kedy sme so spoločnosťou Z-ACCOUNTING začínali, sme obslúžili stovky klientov z radov drobných živnostníkov, SZČO i významnejších firiem a veľa z nich si od nás svoje účtovníctvo alebo mzdy necháva viesť dodnes. Robí nám radosť, že nám na naše služby dlhodobo dávajú pozitívne ohlasy, ktoré sa neustále snažíme vyvíjať k  lepšiemu.

Poskytovať špičkový servis v oblasti účtovníctva alebo miezd od nás vyžaduje predovšetkým perfektnú znalosť nášho odboru a schopnosť sa neustále vzdelávať v legislatívnych novinkách i ďalších zmenách v tejto oblasti. Preto nám v spoločnosti Z-ACCOUNTING nestačí vysoká kvalifikácia a dlhoročné skúsenosti v oblasti účtovníctva a daní. Neustále sa zúčastňujeme všetkých dôležitých seminárov a školení, pričom sledujeme najnovšie informácie.

V reakcii na dopyt našich klientov svoju ponuku pravidelne rozširujeme, aby sme dokázali obslúžiť i tých najnáročnejších z nich. Naše služby môžete kedykoľvek vyskúšať i Vy. Stačí sa nám ozvať a dať nám vedieť, ako by ste si spoluprácu s našou spoločnosťou predstavovali. Tešíme sa na Vás!