Čím sa naše účtovníctvo riadi

V spoločnosti Z-ACCOUNTING chceme, aby v nás naši klienti mali spoľahlivú oporu, nech už od nás budú potrebovať radu v oblasti daní, alebo si objednajú kompletné vedenie účtovníctva. Dobre vieme, že keď podnikáte, nemáte času nazvyš, a preto oceníte každú pomoc, ktorá Vám umožní venovať sa svojej práci podľa svojich predstáv. Naše účtovníctvo, mzdová agenda i daňové služby takú pomoc predstavujú.

Pretože pracujeme kvalitne, precízne a v súlade so všetkými aktuálnymi predpismi a zákonmi, môžete svoje účtovníctvo nechať v našich rukách, aby ste si nemuseli robiť starosti s čímkoľvek ďalším. Sme zvyknutí dodržiavať termíny a svojim klientom sa vieme prispôsobiť, aby im naše služby padli skutočne na mieru. Pretože už svoju práci robíme viac ako desať rokov a v rámci Liptovského Mikuláša i jeho okolia sme mali možnosť stretnúť sa s celým radom zákazníkov z rôznych odvetví a odborov, dokážeme Vám zaručiť úplnú profesionalitu svojich služieb, nech už máte akokoľvek náročné požiadavky.

Ak by sa nám niečo predsa len nepodarilo a naše služby v oblasti daní alebo účtovníctva by poznamenalo nejaké prehliadnutie alebo iný nedostatok, prevezmeme za ne plnú zodpovednosť vďaka poisteniu proti vzniku nezrovnalostí alebo strate dokladov. Vyskúšajte spoluprácu s našou spoločnosťou i Vy! Veríme, že Vám naše služby budú vyhovovať