O nás

Už od roku 2005 ponúkame v spoločnosti Z-ACCOUNTING, s.r.o. svojim klientom komplexné služby v oblasti účtovníctva, daní a miezd. Za sebou máme stovky spoluprác so zákazníkmi z radov drobných živnostníkov i významných firiem z Liptovského Mikuláša i jeho širokého okolia. Robí nám radosť, že takmer všetci, ktorí s nami začali spolupracovať na samom začiatku, si naše služby chvália dodnes.

V našej spoločnosti sa snažíme poskytovať účtovné a daňové služby, ktoré nenájdete inde, či už pre ich kvalitu, alebo pre ústretový a flexibilný prístup. Rozumieme potrebám našich klientov a vieme, ako sa postarať o to, aby naše služby predstavovali prínos pre ich podnikanie, nech už sa venujú akémukoľvek odvetviu. Chceme, aby u nás každý z našich klientov našiel všetko, čo v oblasti daní, účtovníctva a ďalších súvisiacich služieb potrebuje, a aby si mohol celú spoluprácu s nami prispôsobiť podľa svojich potrieb. Veríme, že si u nás vyberiete i Vy!

Čo konkrétne ponuka spoločnosti Z-ACCOUNTING obsahuje?

  • V prvom rade sa venujeme vedeniu účtovníctva, ktoré pre svojich klientov poskytujeme externe, prostredníctvom vlastného moderného softvérového vybavenia. V oblasti účtovníctva dokážeme uspokojiť ako klientov ktorí vedú jednoduché účtovníctvo, tak aj tých, ktorí vedú účtovníctvo podvojné. Naše účtovnícke služby obsahujú i servis, ktorý ide nad rámec pravidelného spracovávania účtovných podkladov. Okrem iného sem patrí i rekonštrukcia účtovníctva, spracovanie podnikateľských plánov alebo spracovanie žiadostí o vrátenie DPH v zahraničí.
  • Svojim klientom vieme pomôcť i v oblasti daní. Tu ponúkame predovšetkým služby, ktoré súvisia s daňovým konaním. Klientov zastupujeme v daňových konaniach, pred daňovými úradmi alebo pri daňových kontrolách. Vybavíme pre Vás tiež administratívne záležitosti, ako je žiadosť o odklad podania daňového priznania, žiadosť o odpustenie sankčných nárokov a ďalšie.
  • Ak má Vaša firma zamestnancov a Vy by ste potrebovali pomocnú ruku vybavovaním všetkých povinností, ktoré to so sebou prináša, dokážeme Vám pomôcť. Kompletná mzdová agenda v našej spoločnosti zahŕňa predovšetkým pravidelné mesačné spracovávanie miezd vrátane zhotovenia výplatných pások a mzdových listov, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do zdravotných poisťovní, spracovávanie výkazov pre sociálnu poisťovňu, daňový úrad a ďalšie.

Záleží nám na tom, aby ste našu spoločnosť mohli považovať za spoľahlivého a dlhodobého partnera a mohli nám zveriť všetky svoje starosti s účtovníctvom i daňami. V spoločnosti Z-ACCOUNTING Vám dokážeme zaručiť maximálnu kvalitu svojich služieb. V prípade, že sa nám prihodí akákoľvek nezrovnalosť alebo chyba, prevezmeme za ňu plnú zodpovednosť. Naša spoločnosť je poistená proti vzniku daňových a účtovných nezrovnalostí, aj proti strate dokladov. U nás máte istotu, že je Vaše účtovníctvo v dobrých rukách a môžete sa v pokoji venovať rozvíjaniu svojich pracovných vízií.

Vyskúšajte naše služby a vyberte si formu spolupráce, ktorá Vám bude vyhovovať! Tešíme sa na Vás.